Hizmetler
Sektörün öncüsünden yine bir ilk.!

1. Kapan Sistem Güvenlik Ağı

Genel Bakış

Genel olarak kullanılan kurulumu basit darbe ve düşmelere dayanıklı olan bu sistemimiz ölçülere göre yapılmaktadır. Her 6 metre için ayrı sistem kullanılmakta ve yanındaki diğer sistemin üzerine 1 metre binmektedir. Bu binmenin amacı iki sistem arasındaki mukameti arttırma ve doğacak kazaları minimuma indirmektir. Her bir sistemin ortalama test değeri 7 metredir; 2. kattan 120kg ağırlığında cismin düşmesi durumunda hiçbir olumsuz etken görülmemektedir. 120 kg dan fazla yüklerin düşmesi durumunda ise sistem kendiliğinden kapanır, yük herhangi bir sekme olmadan sistemin içerisinde kalır.


Kapan Sistem Güvenlik Ağı Özellikleri ve Konsolda Kullanılan Malzemeler

Kapan güvenlik sistemi demonte olup,10 parçadan oluşmaktadır. Sistem ölçülere göre yapılmakta; en az 3 metre en fazla 7 metreden oluşmaktadır. Sistem demonte olup, sökülmesi ve taşınması oldukça kolaydır. Sistemin üzerinde bulunan güvenlik ağı, 10*10 göz aralıklı, *6mm ip kalınlığı ve baklava kesimi polyamit ağ’dır. Isı ve her türlü hava şartlarına 2 sene garantili olan güvenlik ağının sistem üzerinde yenisi ile değişiminin yapılması oldukça kolaydır. TÜVSÜD testimizde görülen değer 120-150 kg arasında test edilmiş ve testi kusursuz bir şekilde geçmiştir.


Kule Vinç Uyumlu Kapan Sistem

Kapan sistemimizin üzerine özel halkalar yapılarak yükseklik fark etmeksizin, kule vinç sayesinde dışarıdan takviye ekibe ihtiyaç duyulmadan, siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlanmıştır. Kule vinç sayesinde montalama işlemi her sistem için sadece 20 dakika sürecek ve montalama esnasında hiç bir güvenlik sıkıntısı yaşamadan kolaylık işlem görülecektir.


Kapan Sistemi

Kapan sistemi günümüz inşaatlarında en çok kullanılan sistemlerden biridir. Bu sistemimiz tamamen bir resim çerçevesi şeklinde olup mukamet acısından dayanıklı, kullanımı kolay, bir üst kata taşınması mümkün ve pratik bir sistemdir. Düşen cisimlerin içerisinde toplaması hareketli çenelere sahip olması sayesinde her malzemenin geri alınması, düşme durumunda geri sekme yapmaması gibi birçok özelliği bulunan bir sistemdir.2. Bağlamalı Profil Sistemi

Genel Bakış

Bağlamalı profil sistemi her inşaat için ayrı şekilde dizayn edilen sistemler arasındadır. Yer fark etmeksizin her türlü kör alana yerleştirilen bu sistemin tek dezavantajı demontesinin biraz zahmetli olmasıdır. Bu sistem güvenlik ağı ve profil sistemi ile yapılmaktadır.


Bağlama Sisteminin Montajı

Kapma sisteminin tam aksine montaj kısmı çok zordur. Montajı tamamen bina içerisinde yapılmaktadır. Önce kurulacağı yer belirlenip ardından güvenlik ağını serme işlemi yapılır. Ölçülere göre ayarlandıktan sonra mukamiyet dereceleri kontrol edilip kuruluma başlanır. Profillerin yeri iyi tespit edilmediği takdirde yük düşme durumunda kopma riski görülür.


Bağlama Sisteminde Kullanılan Konsollar

Güvenlik ağı, profil, lazer kesim ayak, sabit üst kanca, kancalı dubel, yük taşıma konsolları, zincir kilit (tutturma aparatı)3. Şaft Boşluğu Sistemi

Genel Bakış

İkra güvenlik ağının yapmış olduğu bir güvenlik ağıdır. Kuruluşumuzun ilk yapısı olan şaft boşluğu montajı belgelenmiş ve büyük ilgiyle karşılanmıştır. Şaft boşluğu yapılımı kolay ve garantili iştir. Boşluğun metresine göre güvenlik ağı siparişi verilip temiz ve sağlam bir şekilde temin edilip teslim edilir. Tamamen dağcı ekip sayesinde yapılıp bütün test değerinden geçmiştir.


4. Asansör Boşluğu Sistemi

Genel Bakış

Hemen hemen her yerde en çok rastlanan iş kazalarının başında gelen asansör boşluğu kazalarını önlemek amacıyla yapılan güvenlik ağı temini yer fark etmeksizin yapılır ölçüler her ne kadar küçük ve ne kadar büyük olursa olsun kaliteli montajı yapılıp temin edilir. Uzman ekip tarafından yapılıp 1 gün içerisinde teslim edilir.


5. Galeri ve Avm Boşlukları Sistemi

Genel Bakış

Ölçüleri fark etmeksizin Avm, İş Hanı, Kafeterya üstü, Fabrika içi vb yerlerde bulunan galeri boşluklarını kapatma esnasında büyük boşluklar durumunda altına 10mm çelik halat çekilerek ağın bel vermemesi ve daha sağlam olması amacıyla yapılmaktadır. Boşluğun büyüklüğü ve yer mekan fark etmeksizin ömürlük bir iş yapılmaktadır.