Hakkımızda
Hiçbir İş, Güvenliksiz Yapılacak Kadar Acil Değildir. !

İKRA'nın insan sağlığının ve güvenliğini en tepeye koyarak yaptığı çalışmalar uluslararası standartlara uygun büyük bir hızla ilerlemektedir. İnşaat sektöründe geçmişten süregelen iş kazalarının nihayet son bulması adına gereken tüm adımları atan İKRA, bu doğrultuda yürütülen çalışmalarını ve yaptığı işin garantisini siz değerli müşterilerimizin geri dönüş teşekkürlerini referans olarak göstermektedir. Ürün ve hizmetlerimizin tamamı alanında uzman çalışanlarımız tarafından denetlenmekte ve gerekli tüm testlerden geçmektedir. İKRA Güvenlik Ağı Kurucusu Selahattin Tekin, yapılan her işin altına sağlam bir güvenlik imzası atmıştır. İkra güvenlik ağı sektörün öncüsü olup güvenlik ağı ve güvenlik fileleri konusunda inşaat sektöründe oldukça önemli bir yerdedir. İnşaat işi en çok dikkat isteyen işlerdendir ve gözünüzün arkada kalmayacağı bir ekiple iş birliği yapmak işlerinizi kolaylaştırır. İKRA size güven verir.


Misyonumuz:

İKRA GÜVENLİK AĞI olarak kullanmış olduğumuz ürünler ve sunduğumuz hizmetler tamamen sertifikalı olup, iş güvenliği alanında yapmış olduğumuz geçmiş çalışmalar işimizin garantisi olarak siz değerli müşterilerimize ispatımız olarak sunulmaktadır. Misyonumuz kaliteyi sertifikalı ve emniyetli malzemelerle sunarak iş ve işçi güvenliği konularında, değerli müşterilerimize dinamik yapı ile eksiksiz hizmet vermektir. İkra inşaat güvenlik ağları üretiminden montajına kadar iç denetim uygulandığından sıfır hata ile iş yapılmaktadır.

ikraguvenlikagi

Vizyonumuz

İKRA İNŞAAT GÜVENLİK AĞI olarak dinamik kadromuz ile güvenlikli hizmet sonucu yüksek müşteri memnuniyetiyle işlerimizi zamanında ve uygun fiyatlarla projelerimizi sunmaktayız. İnşaat projelerinize yeni değerler katarak, yaptığımız işlerden aldığımız olumlu geri dönüşler ve müşteri memnuniyeti, bizleri motive eden en önemli değerlerin başında gelmektedir. İkra inşaat güvenlik ağları sektörün öncülüğünün hakkını vererek türkiyeyi uluslararası arenada temsil etmeyi amaçlamaktadır. Üretim ve montaj uluslararası standartlardadır.

ikragüvenlikağı

Müşteri Memnuniyeti:

Üretim, yönetim ve müşteri ilişkilerinde kaliteyi yükseltmenin, verimliliği arttırmanın ve rekabet gücünü korumanın etkin bir yolu toplam kalite yönetiminden geçmektedir.
İKRA Güvenlik Ağı olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımız ile yüksek kaliteli ürünler kullanarak kaliteyi öncelikli hedef olarak benimsemekteyiz. Tecrübe ve birikimlerimizden yola çıkarak imal ettiğimiz ürünlerimizin tamamı garantilidir. Eğer İKRA Güvenlik Ağı ile anlaşmıssanız gözünüz arkada kalmaz. Lütfen referanslar sayfamızı inceleyiniz.


Güveninirlik

İKRA İNŞAAT güvenilirlik bakımından önde olduğu gibi projeyi zamanında teslim etme, hızlı çözüm üretme ve geçmiş müşteri referansları ile sizlere daha iyi hizmet verme konusunda iddialıdır. Referanslarımızdan görebileceğiniz üzere her ölçekte firmaya güvenlik ağı desteği sunduğumuzu görebilirsiniz. Ayrıca çalıştığımız çoğu firmadan aldığımız memnuniyet mektuplarımızıda sitemizin ödüller bölümünde inceleyebilirsiniz.


Etik Değerler

Dürüstlük ve projeyi zamanın teslim etmek temel ilkemizdir. Karşılaşılabilecek en ufak hataları dahi, oluşmasına fırsat vermeden önlem almak çerçevesinde temiz bir yönetim tarzı benimsiyoruz. İKRA ailesi olarak güvenlik ağları üretiminde ve montajında altına imza atmaktan gurur duyacağımız adımlar atmaktan yanayız. İkra, güvenlik ağları konusunu sadece bir iş olarak görmez, sürdürülebilir müşteri memnuniyetini amaçlayarak her geçen gün büyümek istiyoruz.